Дзеркало-термометр

Сучасні технології поступово проникають у всі сфери життя. Не оминули вони і медичну галузь. Японці славляться своїм дбайливим ставленням до здоров’я і прагненням максимально полегшити людське життя, нещодавно запустили у виробництво унікальне дзеркало-термометр.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Прилад під назвою Thermo Mirror працює за принципом звичайного електронного термометра, але для отримання необхідних даних фізичного контакту з ним не потрібно. Щоб дізнатися про температурних змінах в організмі, користувачеві досить всього півхвилини розглядати себе в настільному дзеркальце.

Дзеркало-термометр — прекрасний засіб для профілактики різних захворювань. Мікроскопічні датчики, вбудовані в конструкцію, вловлюють найменші коливання температури ще на самому початку запального процесу, до появи клінічних ознак хвороби. Тобто володар Thermo Mirror має можливість оперативно реагувати на неприємну ситуацію і зупинити застуду ще на початковій стадії, не давши їй розвитися.

Вартість приладу безпосередньо залежить від його розміру і коливається в діапазоні від 98 000 до 120 000 японських ієн. Винахідники впевнені, що їх «дітище» стане справжнім порятунком для аеропортів, шкіл, лікарень, адже з допомогою Thermo Mirror можна легко визначити наявність у людей вірусних хвороб.

Share your thoughts