Дзеркало-ростомір

Часом ідеї для успішного бізнесу лежать на поверхні, але далеко не у всіх вистачає кмітливості їх розгледіти. А ось винахідники унікального дзеркала-ростоміра зуміли і заробили на своїй ідеї пристойний капітал.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Всім молодим батькам добре відомо, як складно виміряти ріст дитини. Діти не бажають притискатися до стіни, стояти по стійці «струнко», щоб мама з татом змогли зафіксувати процес зростання. Але з новим дзеркалом ця проблема відійшла в минуле. Справа в тому, що сантиметрова і міліметрова розмітка нанесена прямо на дзеркальну поверхню. Тобто малюк просто виглядає в дзеркало, а батьки в цей час без праці фіксують його довжину від п’ят до маківки. Оскільки дітлахи обожнюють розглядати себе, то все проходить гладко і спокійно.

Такі дзеркала-ростомеры завоювали популярність у всій Європі. І вже з’явилися вдосконалені версії. Деякі заповзятливі виробники стали випускати прозорі самоклеючі плівки з розміткою. Таку плівку можна прикріпити на будь яке дзеркало, тобто переплачувати не доведеться. Бюджетний і корисний гаджет приносить своїм винахідникам відмінний дохід. Можна не сумніватися в затребуваності аналогічної продукції і на території нашої країни.

Share your thoughts