Дзеркальний туалет

Зовсім недавно строгих і навіть трохи суворих жителів Лондона вразила унікальна інсталяція, з’явилася на одній із центральних вулиць в популярному діловому районі міста. «Скульптура» являє собою дзеркальний куб, який на перевірку виявився нічим іншим, як громадської вбиральні!

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Автором винаходу стала досить відома в дизайнерському середовищі британка, яка назвала свій проект «Не прогав ні хвилини!». І таке найменування придумано не дарма. Людина, яка вирішила відвідати туалет, дійсно не виривається з життя ні на хвилину. Адже це тільки з зовнішньої сторони дзеркальний куб, а всередині він абсолютно прозорий. Тобто чоловік або жінка, «справляющие свою нужду», бачать все, що відбувається навколо, а самі при цьому залишаються невидимими.

Як відомо, дзеркало — магічний предмет. Воно притягує до себе всіх, від малого до великого. Помічено, що перехожі не упускають можливості подивитися в «туалетні» дзеркальні панелі, а того, хто знаходиться всередині, дуже цікаво спостерігати за ними.

Дизайнер Моніка Бонвічіні назвала своє «дітище» викликом тоталітарному режиму, який існує під девізом «ви нас не бачите, а ми всі знаємо про вас!».

Найцікавіше те, що дзеркальна туалет вже включений в дизайн інших вулиць мегаполісу, і Лондон в черговий раз підтвердив звання одного з найбільш химерних світових міст!

Share your thoughts