Дзеркальний лабіринт: бізнес-ідеї для початківців, мінімальні вкладення, в маленькому місті, у сфері сервісу

Дзеркальний лабіринт для дорослих і дітей є в Москві, Петербурзі, Казані, Нижньому Новгороді. Щоб заробити на цій бізнес-ідеї, в день потрібно приймати по 50 чоловік.

Дзеркальний лабіринт — знахідка для батьків, які бажають влаштувати дітям незабутній вихідний, і гостей весіль і дружніх компаній. Це не просто криві дзеркала, смішно чи страшно спотворюють зовнішність, але і ціле пригода — адже треба вибратися з лабіринту!

Приміщення для атракціону має бути в людному місці: на пішохідній вулиці або в торговому центрі.

Важливу роль відіграє тематика лабіринту. Оформіть стики дзеркал в стилі «Індіани Джонса» або космічного пейзажу. До кожного лабіринту підберіть музичний супровід і тематичне освітлення. У вестибюлі розмістіть калейдоскоп і повісьте 3D банери.

Якщо ви розміститеся в торговому центрі, спробуйте домовитися з кінотеатрами, де є 3D і 5D, про знижку для відвідувачів ваших організацій. Групові походи можете приймати від шкіл та молодіжних об’єднань.

Лабіринт включає в себе один вхід і один вихід. Дзеркала ви купите за 30 тисяч рублів — з розрахунку на кімнату в 25 квадратних метрів, де лабіринт займе 10 квадратів. Ширина проходів повинна бути не менше метра, щоб клієнти вільно пересувалися по приміщенню. Для обладнання необхідний гіпсокартон — близько 40 метрів (15 тисяч рублів) і витратні матеріали на зразок герметика (ще 15 тисяч).

Для адміністратора купіть стіл і стілець, а для підтримки чистоти — засоби для прибирання і чищення дзеркал. Не економте на вивісці: потратьтесь на якісну казкову розтяжку, яка обійдеться в 30 тисяч і буде ефективно залучати клієнтів.

Витрати на декор приміщення обійдуться в 50 тисяч. Разом з орендою на старті вам буде потрібно 300 тисяч рублів.

У Москві вартість відвідування дзеркального лабіринту — 200 рублів. У невеликих містах достатньо буде 100 рублів для дітей і 150 для дорослих. Щоб почати заробляти, необхідно приймати по 50 клієнтів в день.

Якщо орендна плата в місяць 50 тисяч, зарплата адміністратора — 20 тисяч, враховуючи податки та витратні матеріали, потрібен заробіток в 2 500 в день, щоб підприємство виходило в нуль.

Поділіться своєю думкою