Дизайнерський міні-готель

Перспективи готельного бізнесу очевидні. Туристична сфера активно розвивається, а разом з нею з’являється потреба у нових комфортних готелях для мандрівників. Практика показує, що сьогодні відкривати шикарні готелі з великою площею невигідно. Набагато ефективніше працюють так звані хостели або міні-готелі. Відкривши готель подібного типу, можна не переживати за її наповнюваність. Головне — знайти власну «фішку», наприклад, зробити ваш хостел дизайнерським, укомплектувавши його унікальною меблюванням, виконаної на замовлення і максимально відповідає потребам вашої цільової аудиторії і габаритами кожного приміщення.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Реалізувати подібний проект можна на території від 120 до 350 кв. м. Вибираючи приміщення, переконайтеся в наявності всіх необхідних комунікацій, включаючи вентиляційну систему та протипожежну сигналізацію. Якщо останній не є, доцільно витратитися на її установку. Щоб міні-готель був привабливим для відвідувачів, приділіть особливу увагу дизайну. Бажано, щоб у будинку було багато вікон (чим більше, тим краще). Плюс, високі стелі (не менше 2,5 метрів).

Врахуйте, що слово «дизайнерський» — це не просто красива приставка до назви. Це повинно бути однією з головних особливостей. Тобто співпраця з дизайнерами та виробництво меблів на замовлення — важливий етап благоустрою вашого хостелу. Може здатися, що це зайві витрати. Насправді, дизайнерська меблі за індивідуальними розмірними параметрами дозволить зробити простір більш ергономічним і містким. А комфортне розміщення постояльців — запорука успіху будь-якого готелю.

Ще одна складова успіху даного типу бізнесу — це відповідність міжнародним стандартам. На сьогоднішній день виконати цю умову нескладно. Використовуєте міжнародні сервіси бронювання номерів, розробіть гнучку облікову систему для постійних клієнтів, не нехтуйте підготовкою персоналу — від злагодженої і професійної роботи всіх членів колективу багато в чому залежить кінцевий результат.

Відкрити дизайнерський міні-готель можна з порівняно невеликим стартовим капіталом. Розміри мінімальних вкладень починаються від 800 000 рублів. Якщо все зробити грамотно, добре продумати маркетингову стратегію, то окупити вкладення можна через півроку. У середньому, популярні хостели такого типу здатні приносити своїм власникам порядку 275 000 рублів щомісяця.

Share your thoughts