Дизайн-майстерня: бізнес-ідеї, у сфері сервісу, мінімальні вкладення

Напевно, кожна людина здатна оцінити гармонію в інтер’єрі. Однак створити цю гармонію — завдання, посильна далеко не кожному. Підібрати кольори, форми, зробити простір кімнати не тільки красивим, але і функціональним — все це вимагає неабиякої майстерності. Комусь це дано від природи, хтось отримав спеціальну освіту, але суть від цього не змінюється — послуги хорошого дизайнера коштують чимало. Особливо це відноситься до комплексних дизайнерським рішенням, скажімо, виготовлення інтер’єрів «під ключ». Це значить, що замовник озвучує свої побажання, а дизайнер, немов за помахом чарівної палички втілює їх у життя. Саме на таких замовленнях «під ключ» можна заробляти кругленькі суми. Цим ми і займемося.

Насамперед нам потрібно зібрати команду професіоналів. Двох-трьох дизайнерів на першому етапі ведення бізнесу буде достатньо. Домовтеся про відрядній оплаті праці — фахівці будуть отримувати відсоток з кожного замовлення.

Ще нам потрібна людина, яка буде відповідати за колл-центр. У перший час ви самі можете цим займатися. Коли клієнтів стане більше, знайдіть товариську дівчину, яка буде робити це за вас. Кращий варіант оплати послуг колл-центру — невелика погодинна ставка плюс хороший відсоток від залучених клієнтів. Такий підхід буде мотивувати вашого агента на збільшення продажів.

Орендувати приміщення не потрібно, принаймні у перший час. Це буде мати сенс, коли ви вийдете на дохід більше 100000 рублів на місяць. На початковому етапі ви можете орендувати острівець в ТЦ і зробити там інформаційний стенд. Втім, це теж не обов’язково. Ви будете приймати замовлення по телефону, обговорювати зручний для клієнтів час відвідування і виїжджати додому з фахівцем. Можна зробити першу консультацію безоплатної — це приверне клієнтів. Після безкоштовної консультації утриматися від покупки їм буде складно, а якщо ваш дизайнер буде володіти навичками продажника — практично неможливо.

Тепер пару слів про рекламу.

У більшості випадків ваші клієнти — молоді сім’ї, на них і слід робити акцент.

Давати рекламу в газетах і на ТБ — не дуже розумно. Набагато краще створити сайт і оптимізувати його під пошукові запити. Також ефективна контекстна реклама. Якщо ви поставите прив’язку до геолокаціі, за пару тижнів наберете кілька перших клієнтів. Бізнес почне приносити хороший прибуток вже за два-три місяці.

Поділіться своєю думкою