Диво-вилка для схуднення

Сьогодні про культуру прийому їжі говориться дуже багато. Всілякі сайти і журнали по дієтології в один голос наголошують, наскільки важливо приймати їжу розмірено і як шкідливі швидкі перекуси. Тепер стежити за швидкістю поїдання вмісту тарілки допомагають новомодні гаджети, одним з яких є диво-вилка під назвою HAPIfork.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

У корпус «розумного» столового приладу вбудовані спеціальні датчики, які пильно стежать за швидкістю переміщення руки їдця від стола до рота. Якщо акселерометри розуміють, що власник вилки їсть занадто швидко, вони передають сигнал до спеціального вібруючого моторчику, який тут же активується і спонукає господаря не поспішати.

Зв’язок між вилкою і схудненням дуже логічна. Наукою доведено, що, якщо людина їсть занадто швидко, його мозок не встигає отримати сигнал організму про насичення. В результаті переїдання і зайві калорії неминучі. З HAPIfork ця проблема вирішена назавжди.

Унікальний пристрій має порт USB і здатне взаємодіяти зі смартфоном через Bluetooth. Це дозволяє зберегти всі отримані в результаті сніданку, обіду і вечері дані і намагатися щодня поліпшити свої показники.

Сьогодні попередня вартість одного приладу встановилася на рівні 2850 рублів, але з початком повномасштабного виробництва планується різке підвищення цін аж до 3000 доларів.

Share your thoughts