Диво-брелок Chipolo Plus знайде будь-яку втрачену річ: інноваційні бинзес-ідеї, іноземні

Брелоки-маячки Chipolo Plus, завбільшки з звичайну монету і важать всього 10 грам, допоможуть вам знайти будь-яку втрату. Тепер вам не потрібно буде гарячково шукати свій автомобіль на величезній парковці біля супермаркету або розшукувати завжди зникають кудись ключі. Вам на допомогу завжди прийде елегантний брелок Chipolo Plus. Для того, щоб його активізувати, слід завантажити мобільний додаток на свій смартфон і повісити брелок на часто розшукуваний вами предмет.

Якщо ви втрачаєте ключі в своїй квартирі, повісьте поруч з ними маячок. Включене додаток, миттєво знайшовши їх, відразу ж активує звуковий сигнал на мітці-трекері.

Якщо ж втрачений вами предмет, вилучений на більшу відстань, то в смартфоні буде показано його місцезнаходження. Не біда, якщо ви не зможете знайти і смартфон, в такому випадку просто потрясіть Chipolo Plus, і смартфон подасть вам звуковий сигнал, подсказывающий де його шукати.

Брелок оснащений батареєю, яка забезпечує роботу гаджета протягом 6-7 місяців. Крім місця знаходження брелока вказується також навколишня температура. Для зручності, у разі використання не одного маячка-брелока, передбачено присвоєння трекеру логіна та тега, що дозволить вам в додатку не заплутатися в брелоках, прикріплених до машини, ключів, сумки та рюкзачку дитини.

Радіус дії маячка — 60 метрів.

Далі відстань збільшується за рахунок взаємодії ряду користувачів, підключених до Chipolo через Bluetooth. Розробники розумного гаджета інформують: чим більша кількість людей буде користуватися мітками-трекерами Chipolo Plus, тим ширше буде мережу і більше можливостей відкриється перед всіма користувачами.

Додаток доступно для iPhone і Android-смартфонів. «Розумні» брелоки випускаються у дев’яти кольорах. Ціна одного комплекту — 1 400 рублів, а три комплекти будуть коштувати 3 730 рублів.

Поділіться своєю думкою