Дивани-мішки: інноваційні ідеї

Набридло тягати із собою на відпочинок шезлонги, стільці, матраци і насоси для їх накачування? Тоді саме час ознайомитися з новинкою від омських розробників, які придумали принципово новий аксесуар для відпочинку — биван.

По суті це той же матрац, однак, від свого застарілого попередника новинка відрізняється тим, що надути її можна лише за чверть хвилини без допомоги насоса. У складеному вигляді биван важить всього 1,5 кг, а може витримати до 350 кг живої ваги. Довжина бивана в надутому вигляді становить 2 м, а ширина — 90 див. Так що всі учасники пляжного відпочинку або пікніка зможуть розміститися на ньому з максимально можливим комфортом.

Виготовлено даний виріб з міцної парашутної тканини, просоченої спеціальним складом. Завдяки йому, поверхню бивана стійка до намокання, механічних пошкоджень та інших видів негативного впливу. До речі, його також можна використовувати і для купання — биван може без проблем триматися на воді протягом 12 годин, не випускаючи при цьому повітря. До речі, в його конструкції передбачений кілочок для прив’язування та кишеньку для мобільного телефону. Вартість новинки становить менше 3500 р. Правда, набір комплектуючих доведеться докуповувати окремо.

Поділіться своєю думкою