Дитина і гроші: навчальний сервіс

До дбайливого ставлення з грошима людини необхідно привчати з ранніх років. Практика показує, що якщо індивід в дитинстві не був навчений навичкам планування і розрахунку бюджету, то і в дорослому віці він рідко досягає успіхів на бізнес-терені. Для батьків, які дбають про добробут і успішності дітей змалку, був запущений унікальний проект під назвою Zefty. Цей інтернет-ресурс пропонує дорослим відкрити для свого чада віртуальний рахунок, який наочно покаже дитині, що гроші не приходять просто так, і на їх заробіток витрачаються час і сили.

Працює ресурс наступним чином. Батьки заводять на ім’я дочки або сина віртуальний рахунок, який самі ж поповнюють певними сумами. Але доходи не приходять випадково: вони є певною заробітною платою за допомогу по будинку або інші виконані доручення.

В той момент, коли юний працівник захоче витратити кошти на похід в кіно, солодощі або які-небудь інші покупки, він за допомогою Zefty виписує рахунок мамі або татові, а ті, у свою чергу, змінюють «чек» на готівку. Система також дозволяє маленькому бізнесменові розрахувати, скільки часу йому потрібно, щоб заробити на більш дороге придбання, наприклад, на смартфон або планшет.

Можна не сумніватися, що російськомовний аналог з цікавим дизайном і зрозумілим інтерфейсом буде мати успіх у сучасних батьків і їх заповзятливих діток.

Поділіться своєю думкою