Дитячий вендінговий автомат

Вендінговий бізнес знаходиться на піку свого розвитку. Що тільки зараз не продають через ці унікальні апарати для автоматичної торгівлі. Здавалося б, уже все давно придумано, і обійти конкурентів неможливо. Але завжди є вихід. І цей вихід знайшла популярна англійська компанія, яка зробила ставку на практично не охоплену цільову аудиторію, а саме на дітей!

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Так, виходить якось несправедливо: дорослі дяді та тьоті можуть дозволити собі придбати через вендінг-систему все, що захочуть, а дітям такі привілеї недоступні. В першу чергу, через конструкції стандартних агрегатів. Та й наповнення їх часто залишає бажати кращого.

Ella’s Kitchen — один з найвідоміших виробників дитячого харчування на території Англії. Свою продукцію виробник позиціонує, як безумовно екологічну і корисну для здоров’я. Їх вендингові автомати продають так звані healthy snacks — здорові смаколики.

Розмір апарату у висоту становить всього 115 див. Це відмінне рішення навіть для молодших школярів. Управління системою інтуїтивно зрозуміле, кнопки розраховані саме на дитину, яка буде користуватися ними без допомоги дорослих.

Цікаво, що такі дитячі пристрою стрімко набирають популярність по всій Великобританії. Особливо часто їх встановлюють в навчальних закладах. Помічено, що healthy snacks відволікають дітей від шкідливих чіпсів та іншої подібної нісенітниці.

Share your thoughts