Дитячий телефон-браслет

Маленькі діти не завжди можуть користуватися стандартними смартфонами, а адже іноді це буває життєво необхідно. Особливо важливо залишатися з батьками на зв’язку, коли ті відлучаються з тієї чи іншої причини навіть на нетривалий час. За вирішення цього питання взялися шведські винахідники і знайшли досить успішний вихід. Новатори створили унікальний дитячий телефон-браслет.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Зовні прилад під назвою Tinitell більше схожий на симпатичні наручний годинник. На ділі ж він виявляється справжнім засобом телефонного зв’язку, дуже зручним, компактним і яскравим. Правда, дисплея у цих «годинок» немає. Зате є в наявності слот для сім-карти, мікрофон і динаміки.

Потрібний номер телефону батьки завантажують в пам’ять пристрою самостійно, за допомогою каналу Bluetooth. Щоб зателефонувати, маляті досить натиснути найбільшу кнопку на корпусі девайса і голосно вимовити ім’я того, з ким він хоче поспілкуватися. Голосовий набір дуже чутливий і відмінно розрізняє звуки, навіть якщо вони вимовляються з деяким спотворенням.

За допомогою Tinitell можна не тільки поговорити з дитиною, але і відстежити його місцезнаходження. Можна не сумніватися, що російським мамам і татам такий чудо-помічник доведеться по душі!

Share your thoughts