Дитячий салон краси

Конкуренція серед бізнесменів у сфері краси вкрай велика, але обійти суперників підприємцю нескладно — досить вибрати правильну цільову аудиторію. Пристойний дохід здатний принести дитячий салон краси. Якщо ви активні, комунікабельні і любите дітей, то цей проект саме для вас!

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Всім батькам добре відомо, скільки проблем виникає в той момент, коли необхідно постригти, причесати і привести в порядок неусидчивое і нетерпляче чадо. Дуже багато мам і тата готові перекласти цей «вантаж» на плечі професіоналів. Від дитячих цирульників потрібно не тільки відмінне володіння робочими інструментами, але і величезне терпіння, за яке, до речі, можна отримувати непоганий оплату.

Для початку необхідно підшукати відповідне приміщення у вашому населеному пункті — досить орендувати територію площею в 12-15 кв. м. В цьому просторі з комфортом розмістяться 3-4 робочих місця. Заздалегідь продумайте дизайн дитячого салону краси. В інтер’єрі неодмінно повинні бути присутніми улюблені хлопчиками і дівчатками мультяшки та казкові герої. Обов’язково встановіть в кімнаті великий телевізор, облаштуйте ігрову зону. Для батьків буде приємним наявність кавового автомата і свіжих журналів.

Працювати з дітьми складніше, ніж з дорослими, тому поставтеся до підбору персоналу дуже уважно. Дитячий перукар зобов’язаний хоча б поверхово розбиратися в психології маленьких клієнтів, вміти знайти до них підхід, захопити і залишити виключно приємні спогади про салонних процедурах.

Разом з перукарськими послугами можна пропонувати безпечний манікюр для юних модників і модниць, адже акуратно постригти дитячі нігтики — це теж непросто. Якщо фінанси дозволяють, можна навіть відкрити невеликий кабінет лікувального масажу. Загалом, вивчіть потреби цільової аудиторії і направте свою діяльність на максимальне їх задоволення!

Share your thoughts