Дитячий садок для дорослих: бізнес-ідеї для початківців, у сфері сервісу

Погодьтеся, час від часу в кожного в голові з’являється думка про те, що було б непогано повернутися в дитячий сад. Там тобі і смачний компот, і тиху годину після обіду, який ми в дитинстві в основному не цінували, а тепер шкодуємо про це.

Допомогти дорослим і серйозним дядькам і тіткам на деньок скинути з себе тягар відповідальності і з захватом вдатися до таких занять, як малювання ліплення або, вирішив підприємець з Новосибірська Євген Пятковский.

Першими гостями незвичайного садка стали керівники банків, що перенесли в атмосферу свого дитинства. Дитсадок для дорослих не схожий на сучасні дошкільні установи і швидше нагадування ті заклади, що були широко поширені в часи СРСР.

У дорослому дитячому садку заборонені мобільні телефони і спиртне.

А постояльці зобов’язані жити під наглядом няні і суворо дотримуватися розпорядок дня, який, до речі, включає не тільки тиха година і сніданки і вечері, але і ліплення, малювання, спів та інші творчі заняття.

Один день в такому дитячому саду коштує 3000 рублів. При цьому стартові вкладення склали всього 600 тис. рублів. Поки такий дитячий сад є тільки в Новосибірську, згодом аналогічні заклади планується відкрити в Санкт-Петербурзі і Москві. Ви можете зайняти вільну поки що нішу в своєму місті.

Щоб зробити це, на початку потрібно з’ясувати, чи буде попит на таку послугу. Спробуйте з’ясувати у своїх знайомих, чи вони готові платити за те, щоб час від часу повертатися в дитинство ось таким способом.

Отримавши достатньо позитивних відповідей, не зупиняйтеся! Спробуйте розмістити оголошення на відповідних сайтах в інтернеті або газетах. Якщо буде відгук, можна сміливо братися за реалізацію своєї ідеї.

Щоб все було правдоподібно, бажано залучити справжніх вихователів, які знають про це не з чуток. Ну якщо ви забули, якими був садок у вашому дитинстві, варто відшукати викладачів на пенсії, поговорити з ними і запросити методичні матеріали.

Поділіться своєю думкою