Дитячий обідок для плавання

З відкриттям пляжного сезону занепокоєння батьків за маленьких дітей різко зростає. Мамам і татам доводиться пильно стежити за своїми чадами на узбережжях морів і річок, адже ризик для життя під час купання дуже великий. Вирішити цю проблему допомагають всілякі новомодні девайси, в число яких входить обідок під назвою iSwimband.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Зовні пристрій, розроблений і запатентований компанією Side Safety Concepts, виглядає як звичайна гумова дужка від окулярів для плавання. Але всередині цього гаджета знаходиться складна система датчиків, за допомогою якої обідок повідомляється зі смартфоном. Налаштувати прилад можна на свій розсуд: якщо ви вважаєте, що вашій дитині зовсім не варто підходити до води, то потрібно виставити самий чутливий режим, і iSwimband подасть сигнал відразу ж, як тільки відчує, що дитина знаходиться в небезпечній зоні.

Якщо ж нащадкові все ж можна водні розваги, можна вибрати інший режим роботи пристрою — обідок буде подавати сигнал про небезпеку в тому випадку, якщо голова його носія буде перебувати під водою більше, ніж належить (таймер встановлюють батьки). Тобто, якщо дуже хочеться, дитина зможе і попірнати без праці, але перебувати під водною гладінню довше, ніж належить, прилад не дозволить, подаючи сигнали тривоги.

Розмір «розумного» обідка для плавання варіюється в широкому діапазоні — його можна підлаштувати під будь-який розмір голови. Сьогодні iSwimband вже з’явився у продажу, його ринкова вартість встановилася на рівні 125 доларів.

Share your thoughts