Дитячий книжковий клуб

Ще не так давно нашу націю величали найбільш читаючою в світі. Сьогодні ж ситуація докорінно змінилася. Щоб популяризувати книги і знову повернути інтерес до них, активно створюються так звані книжкові клуби, ідея яких запозичена з-за кордону. Найбільш прибутковими проектами вважаються клуби, націлені на дитячу аудиторію, і якщо ви мрієте побудувати неабиякий літературний бізнес, рекомендується розглянути саме варіант роботи з дітьми.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Концепція проекту досить проста, але, разом з цим, цікава. Передбачається, що в книжковому клубі проводяться читання різних книг з подальшим їх обговоренням. Відвідувачам занять дається можливість не тільки зануритися в світ вже існуючих поетичних і прозових творів, але і придумати щось нове, своє. Дитячі творіння барвисто оформляються, доповнюються ілюстраціями маленьких авторів, що надихає їх на ще більші звершення і бажання займатися творчістю.

Нечуваних вкладень на старті не потрібно. Досить на перших порах орендувати приміщення, зробити його інтер’єр затишним і створити хоча б невелику бібліотеку з творів різних жанрів, поступово поповнюючи її новими томами.

Дитячий книжковий клуб можна назвати соціальним проектом, але не без наявності певної комерційної складової. Звичайно ж, плата за заняття буде не надто великий, але можна не сумніватися, що відгук від цільової аудиторії буде отриманий. Більшість батьків прагне до всебічного розвитку своїх чад, не тільки фізичного, але й інтелектуального, духовного. Тому шанувальників у вашого проекту буде чимало.

На базі клубу можна періодично влаштовувати платні майстер-класи, святкові заходи та тематичні вечори, запрошуючи на них аніматорів, рукодільниць, аква-гримерів і т. д. Це дозволить збільшити прибуток, як мінімум, у 2 рази. Також підспудно можна займатися продажем книг. Для формування асортименту доцільно заручитися підтримкою хоча б одного помічника.

Для відкриття дитячого книжкового клубу з повноцінною букіністичної лавкою буде потрібно близько 500 000 рублів. Формат підприємства досить незвичайний, тому цілком можна розраховувати на щомісячний прибуток у розмірі 100-150 тисяч рублів. Головне — провести яскраву, професійну рекламну кампанію.

Share your thoughts