Дитячий гурток детективний

Чим тільки не намагаються зайняти турботливі батьки своїх діточок, які готові день і ніч сидіти біля комп’ютерів і «спілкуватися» тільки зі всілякими новомодними гаджетами, не помічаючи нічого навколо. Коли класичні спортивні секції, музичні і художні школи вже випробувані, а інтерес у дитини ні до чого іншого, крім комп’ютерних ігор, так і не прокинувся, на виручку приходять нестандартні рішення. Одним з таких може стати незвичайний детективний гурток, відкривши який, можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Заняття для юних детективів, допомагають розвивати ерудицію і проводити дозвілля з користю для здоров’я, що організовуються в невеликому приміщенні. Орендувати відповідну за розмірами кімнатку можна в звичайному Будинку Культури, які є в будь-якому місті. Не обов’язково обмежуватися розслідуваннями «в чотирьох стінах». Прекрасною і більш цікавою альтернативою стануть імпровізовані слідчі дії на природі, особливо в теплу пору року.

Така бізнес-ідея чудово підходить для любителів детективної літератури. Це ж дуже цікаво відчути себе не читачем, а автором, продумують «злочин» до дрібниць. Розвивати дитячу логіку дуже зручно за допомогою рідних і друзів. Можна попросити когось із близьких зіграти роль свідка, підкинути докази і т. д.

На теоретичних і практичних заняттях хлопцям буде цікаво дізнатися про таких науках, як графологія і фізіогноміка, освоїти прийоми грамотної стеження і т. д. Все обмежується тільки вашою фантазією!

Звичайно ж не обійтися без хорошої реклами. Тут можна зробити упор на Інтернет, але не зайвими будуть розклеювання оголошень та відвідування шкільних батьківських зборів. Зацікавивши декількох клієнтів, ви зможете отримувати інших без особливої праці.

Share your thoughts