Дитячий фінансовий табір

Сьогодні світом править економіка, і осягати ази фінансової грамотності необхідно буквально з дитячих років, щоб надалі зміцнитися в житті і мати хороші шанси на успішне майбутнє. Так, компанія Financially Free приступила до реалізації унікального бізнес-проекту і заснувала фінансовий табір, навчання в якому проходять діти у віці від 9 до 16 років.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Стартап відразу ж отримав масу позитивних відгуків і завоював величезну популярність. Всі знання в таборі подаються в ігровій формі, при цьому його відвідувачів чекає мінімум теорії — 80% часу віддається відпрацювання практичних фінансових навичок. Діти розігрують життєві ситуації, отримують цікаві завдання, зустрічаються з успішними бізнесменами, які охоче діляться своїм досвідом з молодшим поколінням.

Табір функціонує 5 днів на тиждень з 9 ранку до 15:30 вечора. Вартість цього терміну навчання — 300 доларів. Організатори проекту надають всім бажаючим пройти експрес-навчання за 2 дні, заплативши за це 125 доларів.

Групи дітей діляться не тільки за віковим, але і за статевою ознакою. Тобто хлопці і дівчата навчаються окремо. Цьому є розумне пояснення: у жінок і чоловіків абсолютно різна філософія багатства. Більшості дівчат з дитинства прищеплюється думка про те, що хороший заробіток — це чоловічий доля, а їм достатньо правильно вийти заміж. Дівчача програма табору спрямована на те, щоб розвінчати цей міф і навчити представниць слабкої статі прагнути до незалежності і заробляти гроші самостійно.

Власники дитячого освітнього закладу з фінансовим ухилом стверджують, що навчають дітей не тільки мріяти, але й втілювати їх мрії в реальність. Знання, отримані на нестандартних економічних уроках, принесуть величезну користь у дорослому житті. Тому можна не сумніватися, що подібний стартап буде вкрай затребуваним на території Росії, і не тільки у дітей, але й у старшого покоління.

Share your thoughts