Дитячий браслет в стилі тамагочі

Часи, коли мало не половина дітей нашої країни повально захоплювалася тамагочі (електронними вихованцями), давно пройшли. На зміну їм прийшли більш сучасні гаджети, смартфони, планшети, ноутбуки, які поступово призводять до того, що наші діти практично не рухаються. А навіщо напружуватися, грати в квача, догонялки, лазити по деревах, якщо можна «засісти» в планшеті або грати цілими днями в приставку? За активну боротьбу з дитячою гіподинамією взялися молоді новатори з США і створили унікальний браслет під назвою Leap Band. Цей цікавий аксесуар просто покликаний змусити дитину рухатися, і практика показує, що у нього це непогано виходить.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Так, в основі Leap Band також закладено кумедний мультяшний персонаж, який має свої потреби, танцює і розмовляє — цим браслет і схожий з тамагочі. Головна відмінність в тому, що девайс ще й навчає! Цільова аудиторія розробників приладу — діти від 3 до 7 років. Як тільки маленький власник браслета надягає на руку, анимашка на екрані починає проявляти активність і придумувати господареві різні завдання і рухомі ігри.

Цікаво, що поки дитина просто веселиться і бавиться, браслет стежить за станом організму, враховує активність за допомогою вбудованого акселерометра, зберігає всі дані і навіть записує відео. Це зроблено для того, щоб дитина не перевтомилася, повторюючи забавні руху за наручним вихованцем.

Коли ігор досить, Leap Band нагадує дитині про час обіду і навіть дає поради і розповідає про корисність «зеленої» їжі — фруктів, овочів і т. д. За деякими даними, браслет вже відмінно продається на території Америки. Коштує він поярка 40 доларів — цілком демократична плата за можливість відірвати дитину від смартфона і привчити його до активності ненав’язливим чином.

Share your thoughts