Дитячий атракціон-паровозик

Заробіток на розвагах не вичерпається ніколи. Діти ростуть, одне покоління змінюється іншим, а парки атракціонів залишаються актуальними, як і десятиліття тому. Придбавши лише один з таких атракціонів, ви зможете не тільки доставити малюкам величезне задоволення, але і пристойно на цьому заробити.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Невеликі безрейкові паровозики, на яких катають народ по міських алеях, здебільшого виробляються сьогодні в Китаї. Придбати їх можна за ціною від 400 до 600 тисяч рублів. «Серцем» такого транспорту є дизельний двигун.

Думка про те, що атракціон-паровозик — бізнес сезонний, помилково. Їздити компактні коліщатка можуть не тільки по асфальту, але і по снігу. Головне мати чисту, щільно утрамбовану майданчик шириною не менше 1,5 метра. Взимку, правда, потрібно встановити спеціальну неслизьке гуму.

Швидкість пересувного складу не перевищує 5 км/год, тому в багатьох великих мегаполісах подібні розваги пропонуються не тільки у вуличних умовах, але й на територіях великих торгово-розважальних комплексів, якщо дозволяє місце.

При мінімальній завантаженості (зайнятості 8-ми посадочних місць з 20-ти) в день можна обслужити до 250 клієнтів. Вартість однієї поїздки оцінюється в 100 рублів. Таким чином, в місяць можна легко заробити понад 720 000 рублів і окупити придбання всього за 30 днів.

Середні щомісячні витрати становитимуть не більше 160 000 рублів. Сюди входять податки, зарплату водієві ТЗ, оренда території і т. д. В будь-якому випадку, дитячий атракціон-паровозик — справа дуже прибуткова, і перспективи у такого роду діяльності дуже великі.

Share your thoughts