Дитячі міні-зали

Протягом багатьох років ми розвивали свій бізнес шляхом співпраці з іншими освітніми, оздоровчими та досуговыми установами і відкривали при них міні-зали. В них ми здійснювали інтелектуальний розвиток дітей від 9-ти місяців до 7 років за авторською програма.

На Заході такі моделі більшою мірою поширені при навчанні іноземним мовам за різними методиками.

Як це відбувалося на практиці: ми просто брали в суборенду зал в районі 20 кв. м., вносили за нього невелику плату, яка була невисокою, оскільки не включала в себе роздягальні, входи-виходи, туалети і так далі. Обладнали його, ставили одного навченого педагога на 5 повних робочих днів і все!

Рентабельність такого бізнесу ніколи не падала нижче 30 відсотків, а іноді була й вище цих цифр.

Перейдемо до цифр (ціни на прикладі міста Москва):

Ціна оренди залу 20 000 — 30 000 руб. в місяць.

Пропускна здатність залу (в середньому) — 80 дітей в місяць;

Вартість абонемента на місяць — 4500 руб.

Зарплата педагога (без досвіду): 25000 руб.

Виручка: 360 000 руб. в місяць

Відніміть ще 6% на прибуток, витрати на канцелярські товари, ну і ще пару дрібних витрат.

У нас було близько 20 таких міні-залів в Москві.

Що потрібно, щоб відкрити власний міні-зал?

Для реалізації цієї бізнес-ідеї досить знайти гарне приміщення, вірніше, один невеликий зал, поставити меблі, закупити навчальні матеріали та пройти навчання. Наприклад, наша компанія діє саме за такою схемою.

Ну і, звичайно ж, запустити рекламну кампанію. Для цього бізнесу добре працює роздача запрошень на пробні уроки. Педагог буквально в один суботній день у парку може набрати собі всю базу. Також добре допомагають розкрутитися соціальні мережі і форуми для матусь.

І враховуйте, що при прорахунку проекту для свого міста треба дізнатися вартість оренди і подібних послуг у своєму місті, однак, сама формула зберігається.

Поділіться своєю думкою