Дитячі меблі з картону

Картон можна назвати універсальним матеріалом. Сьогодні з нього виготовляють не тільки коробки та іншу транспортувальну тару, але і предмети меблювання. Прекрасним напрямком для розвитку власного бізнесу може стати виробництво дитячих меблів з картону.

Такий проект характеризується високою рентабельністю (від 150%) і мінімальної конкуренцією. Якісна картонна меблі володіє масою переваг, серед яких легкість, простота монтажу, мобільність, демократична вартість, екологічність, безпека. У комплект до предметів меблювання можна постачати пензлі, фарби та іншу атрибутику, що дозволяє дітям брати участь у складанні і дизайні виробів.

Основним виробничим матеріалом служить тришаровий вологостійкий картон. З нього можна виготовляти столики, табурети, стелажі, будиночки для дітей, які з успіхом використовуються не тільки в домашніх умовах, але і на природі. Картонні меблі можна часто зустріти в ігрових кімнатах торгово-розважальних центрів. Цільова аудиторія початківця бізнесмена широка і різноманітна. Головне — надати споживачеві оригінальний і якісний продукт.

Для успішного старту потрібно капітал у розмірі 17 — 20 тисяч доларів. Цього буде достатньо для оренди приміщень під цех і офіс, закупівлі основного матеріалу й інструментів, проведення рекламної кампанії, створення особистого сайту та виробництва першої партії товарів. Планована окупність вкладень — 6 місяців.

Продавати товари краще через роздрібні магазини дитячі. Можна спробувати налагодити співпрацю з дитячими садами і розвиваючими центрами для дітей, закладами громадського харчування, агентствами по організації свят і т. д. Обов’язково використовуйте Інтернет: він допоможе зробити рекламу і знайти індивідуальних замовників.

Поділіться своєю думкою