Дитячі гойдалки з дерева: іноземні бізнес-ідеї, інноваційні ідеї

У дітей з Сінгапуру є унікальна можливість покататися на красивих дерев’яних гойдалках, створених у вигляді не зовсім звичайних тварин.

Сінгапурський дизайнер Чан Вай Лім спроектувала оригінальні дитячі гойдалки, цілком виготовлені з деревини. Виняток становлять тільки величезні пружини, на яких закріплюються звірятка. Тварини мають незвичайну форму.

Гойдалки дизайнер назвала «Ікони Сембаванга». Сембаванг — один з районів Сінгапуру, міста-держави. Кожне з творінь представлено у вигляді якої-небудь тварини. В основному це свинки, котики й собачки, але без звичних для них хвостів, вух, вусів, лап. Вони цілком і повністю виготовляються з дерева, стійкого до впливу шкідників, дощу та інших негативних факторів.

При розробці качалок дизайнер керувалася своїми дитячими спогадами і переживала, що у сучасної дітвори мінімум дерев’яних іграшок і немає можливості грати з домашніми тваринами, що було єдиною розвагою в дитинстві самої Чан Вай Лім.

Крім дівчини, яка створила «Ікони Сембаванга», традиції Сінгапуру пам’ятають і намагаються зберегти й інші дизайнери, які об’єдналися в групу Little Thoughts Group.

Поділіться своєю думкою