Дитячі футболки з наколінниками

Проблема збитих колін у дитини знайома, напевно, всім батькам. Непосидючі маленькі чада, повні енергії, постійно потрапляють в неприємності, а результатом їх активної ігрової діяльності є всілякі удари, синці та подряпини. Кожна мама хоче вберегти своє дитя і убезпечити його від травм. Так, молодий заповзятливої американці прийшло в голову зшити для своєї маленької доньки незвичайний предмет гардеробу — легінси з вбудованими наколінниками. І ця ідея принесла жінці величезний успіх!

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Венді Фелдлер виготовила свої перші нестандартні дитячі штани власноруч, а потім замовлень на них стало настільки багато, що дівчина відкрила навіть невелике виробництво під назвою Zupers.

Штани виготовляються з суперміцного тягнеться матеріалу — дітки в них відчувають себе максимально комфортно під час бігу, стрибків, танців і т. д. А в області колін цей предмет гардероба добре ущільнений знімними наколінниками з неопрену і чудово захищає дитячу шкіру від травм під час падінь.

Вартість одного виробу становить, в середньому, 35 доларів. Продають їх сьогодні вже не тільки через сайт компанії, але і в багатьох американських магазинах. Виробник пропонує широкий розмірний ряд і різноманітну колірну палітру. До речі, якщо наколінники зносилися, їх можна придбати окремо за ціною 4,5 долара.

Share your thoughts