Дитячі екскурсії на кондитерські фабрики

Абсолютно всі діти обожнюють солодощі. Смачні цукерки, тане в роті шоколад, ароматні льодяники буквально сняться їм ночами. І, звичайно, кожному допитливій дитині буде дуже цікаво дізнатися, звідки ж беруться ці надзвичайно привабливі ласощі. Поринути з головою в світ солодощів і подивитися на їх «народження» зсередини допоможуть цікаві екскурсії на кондитерські фабрики, організовуючи які, можна заробити пристойний капітал.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Такий бізнес-проект відмінно підходить для людей, які мають безпосереднє відношення до роботи з дітьми. Хоча і активні члени якого-небудь шкільного батьківського комітету мають можливість отримати чималий дохід без істотних капіталовкладень. Було б бажання!

Для початку необхідно домовитися з керівниками заводів з виробництва солодощів про проведення екскурсій. Практика показує, що власники подібних підприємства з радістю погоджуються на пропозиції такого роду, адже натомість вони отримують додаткову рекламу, а, значить, і клієнтів. Звичайно, за умови, що їх фабрика дотримується всіх норм, а виробничі процеси проходять в чистоті і виглядають естетично.

Після укладення договору варто подбати про наявність відповідного транспортного засобу. Можна орендувати цілий автобус або невелику пасажирську маршрутку з водієм (в залежності від кількості учасників пізнавального заходу). Програма екскурсії та можливість надання «гіда» також обговорюється окремо з керівництвом фабрики.

Втілити бізнес-ідею у життя допоможе реклама. Можна роздати дітям барвисті буклети з апетитним зображенням продукції, анонсом майбутньої екскурсії та контактним номером телефону. Зацікавлені дітлахи обов’язково донесуть інформацію до батьків, а ті, у свою чергу, в 90% випадків дзвонять і записуються в число ваших клієнтів.

Share your thoughts