Дитяче таксі

На ринку все частіше виникають пропозиції, орієнтовані на дітей, хоча ще зовсім недавно пропонованими послугами користувалися виключно дорослі люди. Ось лише кілька прикладів бізнесу з цього ряду: готелі для дітей, відповідні салони краси… А ось ще ідея — створення дитячого таксі.

Їм будуть користуватися хлопчики і дівчатка, яких треба кудись терміново потрапити (тренування, заняття в школі, день народження друга і т. д.), а батьки чи бабусі-дідусі не мають можливості саме зараз супроводити свого малюка.

Ця бізнес-ідея вже втілена в Москві. Головне в цій послузі — не просто візництво, а забезпечення безпеки дитини. Орієнтування на неповнолітнього клієнта вимагає і відповідного оформлення таксомоторів. Сидіння повинні бути зручними для маленьких пасажирів. Обов’язково — подушка безпеки. Авто повинно бути комфортним, а, значить, краще всього для цих цілей підійдуть нестарі іномарки. Бажано забезпечити їх наклейками про те, що в салоні діти — це повинно сподобатися батькам потенційних клієнтів. Важлива і комунікабельність водіїв — вони повинні вміти розташовувати до себе дітвору, а також бути готовими в будь-який момент виконати обов’язки няньки.

Поділіться своєю думкою