Дитяча сигналізація

Часто молодим батькам дуже складно буває визначити, коли їх дитина «сходив в пелюшки» до того моменту, як він сам не сигналізує про це гучним роздратованим плачем, який потім важко зупинити.

Звичайно, можна покластися на інтуїцію і материнський інстинкт, а можна просто розслабитися і перекласти всі турботи по контролю за туалетом» малюка на новомодні гаджети. Справжнім проривом в області догляду за маленькими дітьми стало компактний пристрій — сигналізація під назвою Poop Alarm.

«Розумний» прилад прикріплюється з зовнішньої сторони підгузника, тобто не доставляє дитині ніякого дискомфорту. При цьому чутливі датчики з легкістю визначають, зробило чадо своє нехитре діло», або тільки збирається з силами.

З точки зору гігієни цей девайс просто незамінний. Адже чим раніше після процедури полегшення відбудеться заміна підгузника, тим здоровіше і досить буде дитина.

Чутливість датчиків пристрою можна регулювати. Гаджет попереджає батьків про необхідність проведення гігієнічних процедур за допомогою світлового та звукового сигналу. Функціонує апарат всього від однієї батарейки, якої, за словами виробника, вистачить на 18 місяців безперебійної роботи.

Детектори виготовляються в двох кольорах: рожевому і блакитному. Багато хто вважає, що таке винахід буде корисно і для будинків престарілих при догляді за хворими, людьми похилого віку.

Поділіться своєю думкою