Дитяча студія мультиплікації

Сьогодні різні студії для творчого розвитку дітей відкриваються повсюдно. Щоб зайняти гідне місце в даній бізнес-ніші, необхідно запропонувати ексклюзив. Таким по праву може називатися дитяча мультиплікаційна школа.

Суть проекту полягає в тому, щоб розповісти діткам, як робляться мультфільми, показати це на практиці і дати можливість створити власних мультгероїв. Значного стартового капіталу для реалізації ідеї не потрібно. Обладнання компактне, тому приміщення в 25-30 кв. м. буде достатньо. Заняття проводяться в групах по 4-6 чоловік.

Потрібно закупити певні інструменти і матеріали, такі як цифрова камера, мікрофони, спеціалізовані софіти для освітлення, ноутбук і особливе програмне забезпечення, проектор для трансляції готових мультиків, а також різні декорації і художні приналежності. Меблювання школи мультиплікації складається, в основному, із зручних столів і стільців. Обов’язково придбайте дошку для проекцій, на якій також можна писати.

На заняттях діти будуть проходити всі етапи створення мультика, починаючи від написання сценарію, малювання ескізів і закінчуючи виготовленням героїв і декорацій з різних матеріалів, таких як пластилін, гіпс, кераміка і т. д. Кінцевим результатом будуть зйомки персонажів, монтаж відео та звук.

Самостійно навчитися мистецтву мультиплікації нескладно: на цю тему є безліч теоретичної і практичної інформації в мережі Інтернет. Якщо є можливість, краще взяти кілька уроків у професіоналів — витрати на це навчання окупляться з лишком.

Запорука успіху проекту — кваліфіковані педагоги. Одного фахівця буде недостатньо. Потрібно хоча б ще один помічник. Не варто економити на заробітній платі співробітників, інакше майстри можуть легко переманити конкуренти. Також потрібен адміністратор. На початковому етапі ці функції можна виконувати самостійно, але з ростом популярності мультиплікаційної школи поєднувати кілька посад буде проблематично.

Курси мультиплікації, як правило, триває близько 6 місяців. Існують і експрес-варіанти. Також можна пропонувати потенційним клієнтам індивідуальне навчання. Групове заняття коштує, в середньому, 350 рублів з людини. Індивідуальне, природно, в кілька разів дорожче.

Орієнтовна сума стартового капіталу становить 350 000 рублів. Як показує практика, окупність подібних проектів при грамотно проведеній рекламній кампанії не перевищує півроку.

Поділіться своєю думкою