Дитяча соцмережа

З розвитком технічного прогресу та Інтернету батькам стає все складніше встежити за тим, чим займається їхня дитина за комп’ютером, з ким спілкується в соціальних мережах і т. д. Існують спеціальні фільтри, які дозволяють мамам і татам встановлювати певні інтернет-рамки для своїх дітей. Але ці програми далеко недосконалі, і їх використання не приносить бажаних результатів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Зрозумівши це, одна заповзятлива американка на цікавий крок: замість того, щоб «пильним соколом» стежити за діяльністю дитини в соцмережах, вона вирішила створити спеціальну дитячу соціальну мережу.

Проект виявився дуже успішним. Тепер підлітки мають можливість спілкуватися між собою в звичному режимі, обговорювати цікаві їм теми, а батьки при цьому залишаються спокійними і впевненими в захищеності своїх синів і дочок. Приміром, дитяча соцмережа гарантує, що її користувач не стане жертвою домагань якогось маніяка і педофіла.

Як же це працює? Та дуже просто. Зареєструватися на платформі можна тільки за допомогою достовірних персональних даних, при чому їх досить багато, і будь-яка інформація потребує підтвердження з боку дорослих.

У соціальній мережі реєструються тільки особи молодше 18 років. Участь в співтоваристві платне, так як сумнівної реклами в ньому просто немає. Тим не менш інтерес до ресурсу зростає з кожним днем, а разом з цим росте і прибуток його власниці.

Share your thoughts