Дитяча пляшечка з підігрівом

Всі молоді батьки прекрасно знають, як складно організувати повноцінне харчування немовляти в дорозі, особливо, якщо чекає переїзд на тривалий відстань. Не завжди є можливість приготувати або розігріти дитині кашу або молочну суміш. Рішенням цієї нагальної проблеми зайнявся відомий дизайнер Карім Рашид. Методом проб і помилок новатору вдалося створити унікальну пляшечку для годування дітей з вбудованим підігрівом.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Гаджет під назвою «Iiamo Go» має форму стандартної дитячої пляшечки. Основна відмінність його від прототипу полягає в тому, що він вміє розігрівати рідку їжу, вміщену в корпус. Щоб активувати процес підігріву, немає необхідності шукати доступ до електроенергії. Для цього передбачені спеціальні одноразові капсули з водою і сіллю. Саме з їх допомогою молочна суміш досягає температури тіла.

Робота девайса будується наступним чином. Спочатку в пляшку наливається молоко, потім в спеціальний відсік у нижній частині корпусу міститься картридж з капсулою, і процес підігріву починається. Через кілька хвилин їжа для малюка буде придатна до вживання. «Iiamo Go» сповістить про це користувача зміною свого кольору.

Share your thoughts