Дитяча ігрова студія

Близько десяти років тому в Росії з’явилися перші дитячі ігрові кімнати, організовані у великих супермаркетах і кінотеатрах. Нова послуга сподобалася батькам маленьких дітей, яким раніше було важко робити покупки з малюками на руках, і які змушені були відмовляти собі в задоволенні подивитися новий кіношедевр з-за того, що не було з ким залишити дитину. Тепер проблема вирішена. З тих пір, незважаючи на велику кількість нових дитячих ігрових кімнат, бізнес з надання такої затребуваної послуги залишається досить прибутковим.

Почати бізнес по функціонуванню дитячої ігрової студії досить просто. Для цього не потрібні спеціальні дозволи та високопрофесійні фахівці. Стартовий капітал теж не надто великий.

Отже, замислюючись про відкриття дитячого ігрового центру, вирішите, де найбільш вигідно його розмістити. Краще всього підійдуть багатолюдні місця. Так в гіпермаркетах не вичерпується потік ваших потенційних клієнтів. Саме тут молоді тата і мами з радістю на годину-дві залишать під наглядом дорослих своїх чад.

Тому в торговому центрі вам для початку необхідно орендувати приміщення площею як мінімум 30-50 квадратних метрів, з розрахунком, що одночасно в студії зможуть перебувати 15-20 дітей.

Маючи початковий капітал 300-400 тис. руб., вам слід закупити найцікавіші і в той же час безпечні для малюків атракціони: батути, ігровий лабіринт, качалки, підлогові мати, сухий басейн, а також пластиковий стіл і чотири стільці, конструктори.

Для функціонування студії достатньо найняти двох людей, що стежать за роботою атракціонів (вони ж можуть займатися пропуском відвідувачів в студію) та двох осіб — вихователя і аніматора, які безпосередньо займаються з дітьми.

Вартість перебування в кімнаті може становити від 150 руб. в будні дні і від 200 руб. у вихідні і святкові. При цьому щомісячний дохід може скласти близько 100 тис. руб.

Проведення дитячих свят, виїзд за запрошенням на будинок до клієнта підвищать рентабельність вашого бізнесу.

Слід мати на увазі, що якщо ігрові кімнати для дітей у віці від 1 до 3 років і від 4 до 12 років доволі поширені, то ігрові студії для дітей від 13 до 18 років зустрічаються досить рідко, саме вибір такого варіанту і може зробити ваш бізнес унікальним і найбільш затребуваним.

Поділіться своєю думкою