Дистанційне оформлення документів

Бюрократія — одна з головних проблем нашої країни. Радянського Союзу давно немає, а ось його пережитки у вигляді всіляких папірців з печатками, які потрібні скрізь і всюди, досі збереглися. Найчастіше на збір цих папірців у людей йде не один тиждень, а то й місяці. В умовах сучасних реалій набагато вигідніше заплатити комусь за послуги, ніж втрачати дорогоцінний час. Надаючи послуги дистанційного оформлення документів, можна побудувати прибутковий бізнес.

Особливо такі послуги затребувані як раз громадянами того самого колишнього Радянського Союзу, які в силу обставин опинилися тепер жителями різних країн. Сьогодні просто так переїхати з однієї держави в іншу не вийде — паперової тяганини з оформленням громадянства, пропискою та іншими нюансами не оберешся. Були часи, коли про послуги оформлення документів просили друзів і знайомих. Вони збирали все необхідне і відправляли папери експрес-поштою. Але сьогодні займатися усім цим у більшості людей немає ні часу, ні сил, ні юридичної підкованості. Якщо у вас все вищеперелічене в наявності, то успіх у бізнесі забезпечений.

Ця робота не така вже й складна, як може здатися на перший погляд. І клієнти будуть завжди. Людям набагато вигідніше заплатити від 50 до 150 доларів, ніж кататися з країни в країну, перевозячи документи з однієї організації в іншу. Не потрібно буде витрачатися на проїзд, оплату готелю, пошуки потрібної адреси і, найчастіше, «зв’язків» у тому чи іншому органі. Все просто: зробив замовлення — чекай результату.

Починати підприємницький шлях необхідно з реклами. Інтернет в цьому випадку — ідеальний помічник. Створіть власний сайт, розповідайте про послуги на тематичних форумах та в соціальних мережах. Один клієнт, задоволений вашою роботою, приведе з собою інших. «Сарафанне радіо» в цьому випадку працює чудово. Спочатку можна займатися подібною діяльністю у вільний від основного виду зайнятості час. Потім, отримавши певну частку популярності, можна розширювати спектр послуг і відкривати повноцінне ІП.

Share your thoughts