Димова завіса від злодіїв

Чого тільки люди не придумують, щоб захистити своє майно від злодіїв. Заводять собак, ставлять кодові замки, встановлюють сигналізації та системи відеоспостереження… Грабіжники, до речі, теж не дрімають і знаходять виходи з усіх ситуацій. Тому технології захисту доводиться вдосконалювати. Сьогодні для порятунку від зловмисників почали монтувати в приміщеннях спеціальні гармати, які створюють димову завісу, і на їх установці можна побудувати прибутковий бізнес.

Генератори диму бувають різних розмірних параметрів. Їх можна підключати до стаціонарної системи сигналізації, або налаштовувати на автономну роботу. У корпус пристрою вставляється картридж з цікавим наповненням. Коли датчики стеження спрацьовують, гармата включається і починає генерувати густий дим з компонентів картриджа. В результаті створюється щільний туман, у якому жоден злодій не зможе розгледіти, яку цінну річ йому прихопити з собою.

Грабіжників злякає навіть сама наявність диму. Адже хто знає, що за газ потрапив у повітря і який вплив він матиме на організм. Насправді ж, штучний туман абсолютно нешкідливий як для людей, так і для тварин. Якщо провітрити приміщення, то пелена розсіється протягом 60 хвилин, і від неї не залишиться неприємного запаху.

Спочатку генератори диму почали продавати на території Данії. Агрегат, здатний протягом 30 секунд задиміти 60 кв. м, коштує близько 1500 євро. Картридж продається окремо за 150 євро, і на нього видається гарантія 2 роки.

Сьогодні вже випускаються більш сучасні моделі гармат, тому вартість їх поступово знижується.

Поділіться своєю думкою