«Дихаючий» спальник для немовлят

Новонароджені діти потребують особливої уваги, захисту і підвищеному рівні комфорту. Особливо чутливі діти до температурного режиму. Через спеку немовлята часто не сплять ночами, вередують, а батьки плутаються в здогадах, намагаючись зрозуміти, що ж хоче їх чадо і як зробити клімат в кімнаті ідеальним. На допомогу молодим мамам і татам прийшли співробітники австралійської компанії Inventa. Вони створили унікальний спальний мішок для немовлят, який вміє регулювати температуру тіла.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Спальник, нагадує стандартний конверт, оснащений спеціальною охолоджуючою системою. Щоб вентилювати простір всередині імпровізованій «колиски», достатньо відкрити одне або кілька отворів, що знаходяться як спереду, так і ззаду мішка. Ці отвори захищені тоненькою сіткою, яка вільно пропускає повітря. Таким чином, щоб маляті не було жарко, не треба його турбувати — перевертати, розгортати і т. д. Вентиляційні дірочки гарантують спокійний і глибокий сон.

«Дихаючі» спальні мішки для малюків з успіхом продаються в Америці і Європі. На територію нашої країни такий товар вже почав надходити, але в дуже обмежених кількостях. Тому у підприємців ще є можливість зайняти розвивається торговельну нішу.

Share your thoughts