Двоспальне ліжко-горище

Питання економії житлового простору в типових російських квартирах стоїть дуже гостро. Але практика показує, що така проблема існує не тільки у нас, але і на закордонних теренах. Сучасні дизайнери вирішують її за допомогою модернізації предметів меблів. Ліжка легким рухом руки складаються, маскуються, ховаються в шафи. Але такі варіанти, найчастіше, також посідають чимало місця, і вони далеко не завжди зручні і доречні. Своє вирішення проблеми запропонував європейський дизайнер-новатор Джон Мерфі, який також страждав від нестачі квадратних метрів у своїй квартирі-студії.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Увійшовши до помешкання Джона, можна побачити цілком звичайну двоспальне ліжко. Але всього декількох секунд досить, щоб вона міфічним чином зникла з поля зору. Ні, ліжко нікуди не пропадає, насправді. Вона лише перетворюється в так званий «горище». Тобто конструкція піднімається до стелі, а сприяють цьому зручні гідравлічні важелі, встановлені по обом сторонам предмети меблювання.

Сама ліжко виконана з легких матеріалів і забезпечена надувним матрацом. Тобто вона має малу вагу, і небезпека падіння відсутня. Важелі добре фіксуються, гідравлічна система не спрацює випадково, без участі людини.

Двоспальне ліжко-горище дає можливість зробити кімнату багатофункціональною. Тобто ввечері квартира перетворюється в повноцінну спальню, а вранці знову стає просторої вітальні. Можна не сумніватися, що така новаторська ідея припаде до душі росіянам, які проживають в малометражках, тому ідею європейського дизайнера безперечно варто взяти на озброєння підприємцям-початківцям.

Share your thoughts