Дверна ручка-санитайзер

Загальновідомо, що на ручках дверей, через які за добу проходять сотні людей, збирається величезна кількість шкідливих мікробів. І якщо в більшості громадських місць це сприймається як даність, то в медичних установах подібне фурнітура несе пряму загрозу — через неї можна підхопити яку-небудь інфекцію. Вирішення проблеми запропонував бренд PullClean — його винахідники вмонтували в ручку санитайзер. Таким чином, кожен член має можливість тут же обробити руки, запобігши закріплення на них шкідливих мікроорганізмів.

Як правило, таку ручку кріплять на палатах — для запобігання розповсюдження внутрішньолікарняних інфекцій.

Більш того, розробники пропонують клієнтам отримувати, через датчик, інформацію на персональний комп’ютер із зазначенням того, як часто при відкриванні тієї чи іншої двері дезінфікують руки, і через скільки часу необхідно замінити санитайзер.

Ціна такого приладу — 200 доларів. Його творці стверджують, що застосування подібних ручок різко знижує кількість внутрішньолікарняних інфекцій, ніж рятує життя тяжкохворих пацієнтів, перш за все — в реанімації, у яких найбільш низький імунітет.

Поділіться своєю думкою