Душова кабіна для собак

Всі собаківники відмінно знають, які труднощі може викликати процес купання домашньої тварини, особливо якщо собака велика і рухлива. Прогулянки з вихованцем в дощові дні закінчуються истоптанными килимами і брудом в квартирі. Виправити таке положення справ вирішили європейські новатори. Вони сконструювали спеціальну душову кабіну для собак.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Працює прилад дуже просто. Собака поміщається всередину просторого короба, підключеного до стаціонарного водопроводу, голова залишається зовні. Після цього її господареві потрібно лише натиснути кнопку включення. По всьому периметру кімнати встановлені мініатюрні крани для води у кількості 16 штук, які активуються одночасно і поливають пса зі всіх сторін. Водні процедури відбуваються швидко і безпроблемно.

Вартість гаджета в перерахунку на російську валюту встановилася на рівні 10 000 рублів. Винахід одразу ж викликало ажіотаж серед закордонної цільової аудиторії. Душові кабіни для собак продаються дуже успішно. Вітчизняним собаківникам такий помічник явно припаде до душі!

Share your thoughts