Душевний таксі

Звичайно, служби таксі існують у кожному місті, і скласти конкуренцію вже існуючим фірмам вкрай складно. Але можливо! Варто лише запропонувати нестандартні додаткові послуги. Наприклад, розмови по душам. Таке «душевний» таксі буде користуватися попитом безсумнівним.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Уявіть, як багато людей в країні (та й у всьому світі) потребує в простому людському спілкуванні. Розповісти про проблеми, що накопичилися і поділитися емоціями з близькими людьми буває складно. Іноді набагато простіше отримати підтримку від абсолютно незнайомої людини.

Так ось, суть бізнес-ідеї проста: створюється невеликий автопарк, як і у стандартних службах перевезення. А ось до підбору персоналу потрібно підходити з особливою увагою: водієм автомобіля може стати тільки комунікабельна людина, здатний не просто доставити клієнта від однієї точки до іншої, але й вислухати його, відволікти від нагальних проблем, надати можливість виговоритися, допомогти скинути «тягар з плечей» і дати слушну пораду.

Усміхнений, розуміє, співчуває супутник завжди буде обдарований вдячністю. Навіть у тих випадках, коли кожному учаснику бесіди зрозуміло, що їхня зустріч не випадкова, і один з них платить, а другий виконує свою роботу.

Важливо підібрати не тільки чемних водіїв, але і доброзичливих диспетчерів, яким знайомі такі слова як «толерантність», «співчуття», «розуміння».

Якщо позиціонувати свою роботу під слоганом, на кшталт: «Душевний таксі: довеземо, поговоримо, порадимо!», цільова аудиторія неодмінно відгукнеться.

Share your thoughts