Душ в оренду: домашній бізнес, іноземні ідеї,

У Росії впевнено заявляє про себе новий сервіс booosh.me, пропонує кожному бажаючому привести себе в порядок, прийнявши душ. Відтепер спортсмен після тренування, втомлений чоловік або який приїхав до столиці на один день і не знімає для цього номер в готелі, зможе, зайшовши на booosh.me, визначити для себе місце розташування найближчої душової кабіни і забронювати час, в який збирається скористатися запропонованими послугами.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

15 хвилин перебування в душі буде коштувати клієнтові 250 руб. Кожна наступна хвилина обійдеться в додаткові 10 руб. В послуги входить не тільки користування миючими засобами і рушником, але і чашка чаю.

70% внесеної кожним клієнтом суми за відвідування душа отримує заклад, що надала цю послугу. 30% — йде на рахунок booosh.me, організуючого даний бізнес. За підрахунками, якщо душову щодня відвідає чотири людини, то її господар за рік запрацює 252 тис руб.

Нинішнім літом пройшло тестування сервісу. Зараз відбувається формування бази власників душових, які бажають брати участь у бізнесі. Так, свої послуги планують надавати не тільки готелі, фітнес-центри, коворкинги, але й окремі москвичі.

Крім столиці, сервіс booosh.me готові впровадити в Санкт-Петербурзі та інших російських містах.

Share your thoughts