Душ для легкового автомобіля

Всім мандрівникам відомі некомфортні відчуття після тривалої поїздки в автомобілі — хочеться привести себе в порядок, «почистити пір’ячко», прийняти освіжаючий душ. Сьогодні зробити це можна прямо в дорозі, досить застосувати спеціальні гаджети, до яких відноситься Geyser — портативна система гарячого душу для авто.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Винайшли унікальний автодуш на території Америки. Працює невелика установка від стандартного прикурювача. Швидкість нагріву води досить висока — всього за півгодини реально нагріти до максимальної температури цілих 5 літрів, а це, на секундочку, двадцятихвилинний безперервний потік теплої води. Тобто Geyser дає можливість за один сеанс провести мінімальні гігієнічні процедури сім’ї з 4-х чоловік, а якщо систему буде використовувати тільки один дорослий, то він зможе повноцінно помитись.

Портативний агрегат досить компактний. Важить вона не більше 5 кг В комплекті з обладнанням поставляються спеціальні насадки, зокрема, губки, які дають можливість економно витрачати воду. Придбавши в особисте користування Geyser, повертатися замурзаними з відпочинку на природі точно не доведеться. У Росії прилад ще маловідомий, тому початківцям підприємцям варто подумати над тим, як заробити на новомодному американському винаході.

Share your thoughts