Дружина на годину

Послуга під назвою «чоловік на годину» давно у всіх на слуху. А що ж з дружинами? Чому вони залишаються без уваги, адже жіночі домашні справи не менш складні і важливі, ніж чоловічі?! Особливо добре це розуміють холості ділові чоловіки, для яких якісні прання, прибирання і готування залишаються за гранню розуміння. Саме ці чоловіки є основною цільовою аудиторією початківців бізнесменів, які пропонують послугу «дружина на годину».

Читайте также: Новости России Украины и мира.

В обов’язки «приходить дружини» можуть входити різні форми діяльності (приготування їжі, прасування, миття посуду, дзеркал, вікон, ремонт одягу, вигул домашніх улюбленців, вологе прибирання тощо). Кожна з цих послуг оцінюється окремо.

Примітно, що розвиток такого роду підприємництва практично не потребує ніяких вкладень. На старті достатньо знайти трьох-чотирьох однодумців, організувати невелику фірму, зробити грамотну рекламу і почати приймати замовлення від клієнтів.

Так як послуга називається «дружина на годину», то основна маса співробітників буде, природно, жіночої статі. Оплата може бути погодинною, так і відрядною. Постійним замовникам пропонуйте вигідні дисконтні програми, бонуси та інші заохочення.

Обов’язково створіть власний сайт в Інтернеті і зробіть можливим залишення реальних відгуків. Якщо ваші клієнти залишаться задоволені, то постійний потік замовників вам, напевно, забезпечений.

Share your thoughts