Друкарський бетон для будівництва: бізнес-ідеї для чоловіків, виробництво, в маленькому місті

Друкарський бетон називають і декоративним. Укладається матеріал, як звичайний бетон, а потім формується під дерево, камінь або бруківку. Декор гармонійно вписується в будь-який стиль архітектури.

Друкарський бетон стійкий до перепадів температур, жирів, нафтопродуктів і агресивних кислот. Його використовують для прикраси будинків і покриття міських вулиць. Якщо згадати, що формування допомагає отримати декоративний елемент, стає ясно, чому бетон міцніше плитки або асфальту.

Для виробництва матеріалу потрібен цемент видів М350 і М400, пісок і вода, щоб розвести бетон, пластифікатори — речовини, які підвищать еластичність бетону, волокна фібри, барвники, лаки для захисту поверхні від відколів і розділові компоненти.

Підготувавши основу для укладання, як у випадку зі звичайним бетоном, можна переходити до створення пластичності матеріалу. На один кубічний метр бетону додається 1 кілограм пластифікатора. Отримана суміш укладається вище, ніж рівень опалубка, з розрахунком на вирівнювання покриття. Після чого на один квадратний метр площі наноситься два кілограми барвника.

Формувати з бетону декоративний малюнок необхідно не раніше, ніж через 4-5 годин. Спочатку наноситься розділовий компонент, який не дасть прес-формі прилипнути до бетону, потім за допомогою преса формується візерунок. Прес-форма має рельєфний малюнок, що друкується на бетоні. На завершення потрібно спресувати елемент з допомогою преса і зробити шви зубило-маркером.

Через 3 дні можна відмивати поверхню від розділового компонента і через 5-6 днів обробити її герметичним лаком, який захистить декоративний бетон від атмосферного впливу.

Обладнання, яке потрібно купити: бетонозмішувач (від 20 тисяч рублів), 15 прес-форм вартістю 10 тисяч рублів за кожну (150 тисяч), допоміжний інструмент — трамбувальники, мастерки, гладилка, окантовщик, подовжуюча ручка, отбивочные шнурки. Приблизно на старті необхідно 220 тисяч.

На 50 квадратних метрів бетону повинні працювати не менше 3-х співробітників, на зарплату яких піде близько 17-30 тисяч рублів. Працівники повинні володіти навичками укладання бетону і пройти курси по створенню декоративного матеріалу.

Ринкова вартість укладання одного погонного метра декоративного бетону приблизно 1,2 тисячі рублів, об’єкт може бути до 50 метрів. Тобто, прибуток від одного замовлення буде дорівнювати 50 тисяч рублів.

Виконавши перші роботи, заведіть портфоліо. Створення декоративного бетону — не тільки будівництво, але і мистецтво. І кращі замовлення повинні лежати у вашому кейсі.

Поділіться своєю думкою