Друкарня

Стабільний бізнес — це затребуваний бізнес. Послуги друкарні будуть затребувані завжди, ну або, принаймні, ще дуже довго. Тому відкриття власного підприємства такого типу є досить перспективним проектом.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Сьогодні типографська діяльність тільки розростається, і вартість послуг таких компаній збільшується день від дня. Щоб ваша фірма не загрузла в безодні конкурентів, необхідно надавати максимально якісну продукцію. Якщо візитки, то найяскравіші. Якщо календарі, то неодмінно унікального дизайну. Якщо буклети, то самі міцні і зручні. Плюс, доступна вартість послуг. Тільки в цьому випадку потік клієнтів буде невичерпним, а дохід — стабільно високим.

Для роботи не тільки з приватниками, але і з великими організаціями доцільно оформляти ТОВ. Важливо, щоб ваш офіс розташовувався в зручному місці. Територія повинна бути достатньою для встановлення громіздких друкарських верстатів та оргтехніки (копіра, різографа, принтера, пк, плоттера і т. д.).

Спектр типографиских послуг досить широкий. Ви можете запропонувати:

  • розробку брендових логотипів і макетів;
  • верстка будь-якого типу;
  • друк текстів і зображень;
  • банери і т. д.

У штат співробітників в обов’язковому порядку повинні входити: дизайнери, менеджери, безпосередньо типографські працівники, керуючий і водій.

Загальні вкладення складуть, за попередніми підрахунками, близько 500 000 рублів. Хороша, розкручена друкарня приносить своєму власнику не менше 200 000 рублів чистого прибутку щомісяця. Таким чином, вкладення окупляться вже через 3-4 місяці активної роботи.

Share your thoughts