Друк на квітах і нігтях

Ексклюзивні подарунки і оригінальний зовнішній вигляд — ось два популярних сьогодні тренда, які з легкістю можна поєднати в одному бізнесі. Досить придбати спеціалізоване обладнання, і буквально через пару місяців вже почати підраховувати чистий прибуток.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Хочете бути актуальним і охопити широку цільову аудиторію? Тоді придбайте універсальний принтер, що дозволяє друкувати красиві візерунки не тільки на сувенірах, корпусах мобільних телефонів, але і на квітах і навіть на нігтях! Обладнання для мікродруку робить вашими клієнтами і тих, хто хоче отримати гарний, акуратний і незвичайний манікюр, і тих, хто бажає порадувати рідних і близьких ексклюзивними квітковими композиціями.

Друк на квітах являє собою нанесення обраного візерунка або картинки на квітковий бутон (пелюстки). Весь процес займає не більше 4 хвилин, собівартість його — 5 рублів. При цьому в роздріб видрукуваний квітка продається, як мінімум, за 80-90 рублів. Виконуючи по 15 замовлень щодня, можна легко вийти на чистий прибуток до 30 000 рублів щомісяця.

Друк на нігтях — процес аналогічний. Щоб прикрасити всі 10 пальців на руках, достатньо 20 хвилин. Собівартість оцінюється всього в 10 рублів, а роздрібна ціна послуги починається від 250 рублів. При цьому такий незвичайний манікюр користується широким попитом: друк на нігтях віднімає мінімум часу і виглядає чудово! Ця діяльність також здатна приносити до 35 000 рублів на місяць (при наявності всього 5 клієнтів в день).

Ринкова вартість універсального принтера коливається в діапазоні від 41 000 до 45 000 рублів. Крім нього, необхідно закупити витратні матеріали: чорнила і базові гелі для друку. Для початку замовлення можна виконувати прямо на дому і заощадити на оренді офісу. Головне — зробити собі хорошу рекламу, і тоді прибуток не змусить себе чекати.

Share your thoughts