Друк креслень для студентів

Цей бізнес-проект відмінно підходить для великих і малих міст, у яких є технічні, будівельні, архітектурні Вузи, технікуми та училища. Студентам таких навчальних закладів певних спеціальностей часто вимагається підготовка професійних креслярських проектів великого формату. Особливо це актуально в період сесій. Велика частина подібних робіт друкується на об’ємному полотні формату А1. Звичайно, на звичайному принтері здійснити задумане неможливо — для цього потрібен професійний плоттер. Дороге обладнання з кишені одиницям студентів, тому для печатки вони, як правило, звертаються в сторонні організації. Пропонуючи послуги друку креслень, можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Як кажуть, дорога ложка до обіду, тому починайте готувати бізнес за кілька місяців до настання екзаменаційної сесії, щоб була можливість не тільки закупити все обладнання і упорядкувати робоче простір, але і зробити якісну рекламу.

Щоб охопити максимально широку цільову аудиторію і не втрачати дорогоцінних клієнтів, змушуючи їх чекати, доцільно закупити відразу 3 плоттера, 3 недорогих ноутбука і спеціалізоване програмне забезпечення. Поодинці з великим клієнтським потоком не впоратися, тому варто подумати про наймання пари помічників хоча б на «гарячі» періоди.

На відкриття однієї друкованої точки піде близько 200 000 рублів. Якщо є можливість, краще відразу організувати друковану мережу. В ідеалі, пункти друку повинні бути поруч з кожним відповідним навчальним закладом. Собівартість заявленого документа формату з урахуванням фарби становить не більше 10 рублів. За готову роботу можна брати у 5, а то і в 10 разів більше. Рентабельність величезна! Незважаючи на явну сезонність, бізнес має великі перспективи, так як окупити стартові інвестиції реально вже за перші 2-4 тижні роботи, якщо забезпечити хорошу завантаженість.

Share your thoughts