Друга шкіра : інноваційні ідеї

Багато людей, перебуваючи в уже немолодому віці, починають замислюватися про пластичної хірургії. Однак пов’язані з нею заходи зазвичай коштують дорого, тривалі і головне — небезпечні для здоров’я.

Нещодавно стало відомо про нову розробку співробітників Массачусетського університету. Вони винайшли унікальну одноразову шкіру, використання якої допоможе хоча б ненадовго прибрати мішки під очима, зморшки та інші ознаки наступаючої старості, а також — захворювань шкіри. Розробка являє собою крем-гель на силіконовій основі. Дуже важливо, що така шкіра буде непомітна для сторонніх очей і не завдасть людині ніякого дискомфорту. Носити другу шкіру можна протягом доби, після чого її можна легко видалити.

На даний момент заплановані суттєві доопрацювання новинки, які дозволять застосовувати її для лікування шкірних захворювань, захисту від ультрафіолету і екстремальних температур. Такі доробки, у разі успіху, дозволять істотно розширити область застосування новинки. Про її реалізації в салонах краси мови поки не йде.

Поділіться своєю думкою