Дрон швидкої допомоги

Квадрокоптеры міцно входять в наше життя і вже не вважаються чимось дивним. Практика показала, що безпілотники здатні надавати неоціненну допомогу людям у найскладніших життєвих ситуаціях. Так, голландець Алек Момонт придумав використовувати дрони в якості джерела швидкої допомоги. Пристрою не страшні пробки та інші складності. У середньому, квадрокоптер може прибути на місце виклику за 8-10 хвилин.

Універсальний медичний безпілотник під назвою Ambulance Dron після запуску автоматично відправляється в зону надзвичайної ситуації. З його допомогою можна надати першу долікарську підтримку постраждалим. Всередину дрона поміщені важливі медикаменти, мініатюрний дефібрилятор, кисневі маски і інші лікувальні засоби. Мобільність і портативність — основні переваги диво-помічника.

Звичайно, вартість квадрокоптера потрібної комплектації чимала — близько 19 000 доларів. Але і користь його неоціненна. Алек Момонт підрахував, що для охоплення всієї території Голландії необхідно створити парк дронов з 3000 примірників. Кожен пристрій буде відповідати за відрізок у 12 кв. км. В Нідерландах проект активно розвивається. Можна не сумніватися, що для нашої країни аналогічна задум виявиться не менш потрібною і корисною.

Поділіться своєю думкою