Дрон-рейсінг

Безпілотні літальні апарати вже не вважаються чимось дивним і неймовірним. Квадрокоптеры міцно входять в наше життя, їх сьогодні нерідко купують для домашнього використання. У зв’язку з цим з’являються нові види розваг та бізнесу. Наприклад, зайнявшись організацією перегонів дронов, можна побудувати прибутковий підприємницький проект.

Потрібно відразу сказати, що дрон-рейсинг за кордоном існує досить давно. Розважатися таким чином коли почали найбагатші шейхи в Дубаї, а потім квадрокоптеры стали доступні за вартістю, і «ганятися» на безпілотниках почали всі бажаючі. Так високі технології породили новий цікавий і азартний бізнес.

Гонки дронов відбуваються наступним чином: у кожного з учасників є особистий безпілотник з камерою для зйомок, пульт управління і окуляри віртуальної реальності, щоб можна було бачити, що відбувається «очима» квадрокоптера. Перемагає той, чиє пристрій пройде заданий шлях швидше суперників.

Для організації гонок дронов потрібно, в першу чергу, придбати самі безпілотники (для початку недорогі), віртуальні окуляри, електрогенератор (передбачається, що перегони будуть проходити на відкритій місцевості). «Траси» розмічаються за допомогою світлодіодних стрічок і лампочок.

Цікаво, що бізнес цей цілорічний. У теплу пору року можна організовувати дрон-рейсинг у вуличних умовах, а з настанням холодів перебиратися в приміщення: тут відмінно підійдуть спортзали за типом Вузівських або шкільних.

Грамотна реклама допоможе залучити клієнтську аудиторію. У Дубаї сьогодні проводяться справжні гран-прі гонок на безпілотниках з трансляцією в Інтернеті і значним призовим фондом. Це розвага, що перекочувало вже в розряд спортивних, напевно буде користуватися успіхом у росіян!

Share your thoughts