Доставка їжі в холодильник

Сфера доставки продуктів харчування давно є прибутковим бізнесом. Але, виявляється, ніша ще вивчена і охоплена не повністю. Компанія Walmart вирішила надати своїм клієнтам нову послугу. З їх згоди кур’єр тепер може в момент відсутності господарів зайти в будинок або квартиру і розкласти замовлену їжу по полицях холодильника і комори. Щоб уникнути неприємностей у житло встановлюється одна їх систем «розумного будинку». Ця технологія дає можливість стежити за діями і пересуванням працівників кур’єрської служби у режимі реального часу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для того щоб забезпечити безпеку замовників, торгова мережа уклала контракт з компанією August Home, основна спеціалізація якої — розробка і монтаж системи «розумний дім». Якщо кур’єр прибув на місце, коли власники квартири відсутні, система за запитом дає йому одноразовий пароль для входу в приміщення, а власник житла одночасно повідомляється про послуги доставки, яка виконується на даний момент часу. За допомогою власного смартфона клієнт торговельної мережі зв’язується зі своїм житлом і може відстежити весь шлях доставщика, від дверей до холодильника і назад.

В Walmart вважають, що їх пропозиція доведеться по душі постійно зайнятим людям, які не бажають витрачати особистий час на походи по магазинах або втрачати дорогоцінні хвилини в очікуванні кур’єра.

Share your thoughts