Доставка свіжих фруктів офіс

Доставка обідів в офіс — затребувана сьогодні послуга. Але підприємцю досить складно охопити всю нішу і при цьому надавати високу якість обслуговування. Власники канадської компанії Fruit4Thought розуміли це чудово, тому вони вирішили зайнятися вузьконаправленої діяльністю і запропонувати клієнтам доставку фруктів в міські офіси.

Сервіс набрав популярність на подив швидко. Як офісні працівники, так і їх керівники з великим задоволенням ласують асорті з свіжих бананів, яблук, ківі, апельсинів, мандаринів, манго, ананасів, персиків, віддаючи таку здорову і корисну їжу обридлому і шкідливого фаст-фуду

Компанія пропонує на вибір замовників великі набори, що включають в себе 50 видів фруктів і ягід, і маленькі набори, що складаються з 25 позицій. Потрібно відзначити, що вся продукція — відмінної якості.

Відповідь на питання «Чому саме фрукти?» лежить на поверхні: в діловій частині міста досить складно придбати таку продукцію. Продуктових магазинів там практично немає, а якщо і є, то ходити з ним в пошуках свіжого яблучка або ароматною груші у зайнятих людей просто немає часу. Практика показала, що, вирішивши цю конкретну проблему цільової аудиторії, можна заробити чималі кошти.

Поділіться своєю думкою